W dniu 26 września miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w drugiej edycji konkursu -ZIELONY OGRÓDEK TORUŃSKIEJ STARÓWKI.

W dniu 26 września miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w drugiej edycji konkursu „ZIELONY OGRÓDEK TORUŃSKIEJ STARÓWKI”. Jako partner tego wydarzenia mieliśmy zaszczyt wspierać inicjatywę Biura Toruńskiego Centrum Miasta, która promuje zieleń w przestrzeni miejskiej starówki i wpływa na poprawę jakości życia mieszkańców.
Wręczone nagrody trafiły do restauracji najbardziej zaangażowanych w tworzenie pięknych, ekologicznych przestrzeni na toruńskiej starówce.

Wróć na górę strony